فروش بیل مکانیکی هیوندای درجه یک

فروش بیل مکانیکی هیوندای و بیل بکهو هیدرومک صفر با توجه به مدل دستگاه و همچنین قابلیت های مختلف آن صورت می گیرد. بیل مکانیکی نام دسته ای از ابزار هایی است که جهت انجام پروژه های عظیم عمرانی و ساختمانی به کار برده می شود.

فروش بیل مکانیکی هیوندای درجه یک

انواع بیل مکانیکی هیوندای

انواع بیل مکانیکی هیوندایتجهیزات و ماشین آلات مختلفی برای ساخت و انجام پروژه های عمرانی به کار گرفته می شوند که بیل مکانیکی و بیل عقب تراکتور رومانی دسته ای از آنها می باشد.

از این وسیله برای انجام کار هایی نظیر راه سازی و جاده سازی، و امور مهندسی و عمرانی استفاده شده و دارای بخش هایی نظیر:

 • بازوی مفصلی
 • باکت و کابین گردان بر روی خود
 • زنجیر یا چرخ لاستیکی

می باشد. این وسیله مانند دیگر اختراعات بشر از آغاز ساخت اولین نمونه تا جدید ترین آنها با تحولات چندی همراه بوده است که می توان از نمونه هایی که در گذشته به کمک نیروی محرکه بخار کار می کردند تا جدید ترین و پر کاربرد ترین انواع آن یعنی نوع دیزلی اشاره نمود.

این ماشین جزء ماشین آلات سنگین بوده و برای انجام کار هایی مانند:

 • حفاری های ساده مانند حفر کانال
 • انواع گود برداری
 • خاک برداری و حمل اجسام مختلف و مواد گوناگون

مورد استفاده قرار می گیرد. هیوندای نام برندی در زمینه تولید این تجهیزات می باشد که دو مدل از ماشین های آن عبارتند از:

 • بیل مکانیکی چرخ زنجیری که در شیب های تند و خاک های سست و جهت حفر سوراخ ها، تراشه ها و ساختمان ها کاربرد دارد.
 • بیل مکانیکی چرخ لاستیکی که بیشتر در پروژه های عمرانی شهری به کار گرفته می شود.

هیوندای یکی از برترین برند های تولید کننده ماشین آلات سبک و سنگین می باشد که کیفیت تولیدات آن به اثبات رسیده و جزء پر فروش ترین های بازار به شمار می آید.

مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندای

مشخصات فنی بیل مکانیکی هیوندایبیل مکانیکی نام گروهی از ابزار های حفاری و ماشین آلات سنگین است که کار حفاری و گود برداری یا تخریب را با سرعتی بالا انجام می دهد.

برند های مختلفی تولید کننده این کالا هستند که هیوندای نام یکی از پر فروش ترین و با کیفیت ترین این تجهیزات می باشد. مشخصات فنی این دستگاه با مدل های مختلف تحت یک سری کلمات فنی مشخص می شود که عبارتند از:

 • کشور تولید کننده، تیپ دستگاه، وزن کاری، ظرفیت، نوع موتور، مدل، قدرت موتور، تعداد سیلندر
 • ابعاد دستگاه شامل طول، عرض و ارتفاع، حداکثر دسترسی افقی، حداکثر عمق حفاری، حداکثر ارتفاع تخلیه
 • مخزن سوخت، مخزن روغن هیدرولیک بر حسب واحد لیتر

این مشخصات در کاتالوگ این محصول قابل مشاهده است و از این طریق قابل معرفی به خریداران می باشد. این دستگاه ها معمولا توسط شرکت های عمرانی که کار انجام پروژه های عظیم عمرانی را بر عهده دارند خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت انواع بیل مکانیکی هیوندا

قیمت انواع بیل مکانیکی هیوندااقسام مختلفی از بیل مکانیکی از زمان ظهور این دستگاه تا کنون تولید شده است که بیل مکانیکی ۳۳۰ گروهی از آنها می باشد. مشخصات فنی این بیل شامل ویژگی های مختلف آن از جهت ارتفاع، ابعاد، عمق حفاری و قدرت و توان آن می باشد که در کاتالوگ این ماشین قابل مشاهده است.

این محصول تولید سال ۲۰۱۸ می باشد و جزء ماشین آلات سنگین راهسازی طبقه بندی می شود. به جز این مدل مدل های دیگری از بیل مکانیکی هیوندا تولید شده است که بر این اساس یعنی بر اساس سال ساخت و قابلیت های جدید قیمت آنها متفاوت است.

مثلا مدل های دیگری از این تجهیزات نیز مانند مدل ۴۳۰ و ۵۲۰ تولید شده که هر کدام قدرت و قابلیت های خاص خود را دارد.

نوعی از تقسیم بندی دیگر نیز بر اساس نوع چرخ ها و قدرت بیل مکانیکی صورت می گیرد که چرخ های لاستیکی و زنجیری هر کدام برای موارد خاصی به کار برده شده و عملکرد متفاوتی دارند.

مثلا نوع چرخ لاستیکی برای کار بر روی آسفالت مناسب است که آسیب کمتری به آن وارد می سازد.