گردو سیاه یکی از آخرین درختانی است که در بهار برگ می زند


گردو سیاه یکی از آخرین درختانی است که در بهار برگ می زند گردو سفید و یکی از اولین درختانی است که در پاییز برگ های خود را از دست می دهد.

به همین دلیل و بسیاری دیگر، گردوی سیاه، Juglans nigra، درختی بسیار بد در محوطه سازی به نظر می رسد. صرف ذکر این درخت، ناله های انزجار را از مخاطبان و فریادهای “قطعشان” یا “از دستشان را بردارید!”

من حیرت اطراف این درخت را درک می کنم، گردو خام به هر حال، این درخت به دلیل انتشار یک ماده شیمیایی، جوگلون، از طریق تمام قسمت هایش بدنام است.

که به عنوان یک مهارکننده رشد برای برخی گیاهان اطراف آن عمل می کند و رشد گیاهان خاص را در نزدیکی آن سخت می کند. میوه‌های سبز رنگ بزرگی که نمی‌خواهید ماشینتان را در هنگام سقوط زیر آن قرار دهید می‌ریزد و مشکل بیماری هزار شانکر در بخش جنوب شرقی ایالت دارد.
اما من اینجا هستم تا در مورد نحوه کار با گردوی سیاه در صورت داشتن آنها توضیح دهم. گردو ییلاق راه هایی برای باغبانی با گردو سیاه وجود دارد و نیازی نیست که تک تک آنها را برای ارسال به کارخانه چوب برش دهید.

به گفته مایکل ویلیامز، در کتاب خود، شناسایی درختان، راهنمای تمام فصلی برای شرق آمریکای شمالی، به دلیل سودمندی تجاری چوب و میوه، گردو سیاه یکی از کاشته‌ترین درختان در مزارع چوب سخت است.

داده های پایگاه داده گیاهان USDA نشان می دهد که گردو سیاه بومی تقریباً در تمام شهرستان های پنسیلوانیا است. این بدان معناست که تعداد کمی از ما وجود دارند که مجبور نباشیم با این موارد در مناظرمان سر و کار داشته باشیم.

این درختان می توانند تا 150 فوت با شکوه رشد کنند و ممکن است 8 فوت در محیط رشد کنند، اگرچه ارتفاع بیشتر آنها در حدود 90 فوت و 4 فوت در اطراف است و آنها را به منظره ای اضافه می کند.
بسیاری از مردم وقتی با درخت گردوی سیاه مواجه می‌شوند، تنها گزینه این است گردو خوشه ای که آن را قطع کنند و از شر آن خلاص شوند. در حالی که مطمئناً این گزینه ای است که بسیاری از مردم انتخاب می کنند.

واقعیت این است که این ماده شیمیایی برای چند ماه تا چند سال پس از برداشتن درخت و رشد بسیاری از گیاهان در ارتباط با گردو سیاه در خاک فعال می ماند. گردو سیاه بخشی از یک جامعه گیاهی است.

 

 • منابع:
  1. Working with the Black Walnut
 • تبلیغات: 
  1. خوردن بادمجان باعث بهتر شدن چرخش خون می شود
  2. تاثیر مصرف خرما بر رشد جنین
  3. صندلی پر کاربرد ترین محصول در زمینه ادارات و مراکز آموزشی
  4. قیمت خرید برنج عمده ایرانی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *